Kadın Oğlak Burcunun Özellikleri

Çalışmaya olan meyil, kadın oğlak burcunun özellikleri arasındadır. Hatta bu özellikleri o kadar belirgindir ki, çalışan oğlak kadınları, çalışmayanlardan çok daha fazladır diyebiliriz. Aşk ve evlilik konusu çoğu oğlak burcunun kadını için ikinci plandadır. Kariyer sahibi bir oğlak burcu kadını, işini kolay kolay aşkına tercih etmez.

Güven, saygı ve mevki arzusu, kadın oğlak burcunun özellikleri arasındadır. Tüm oğlak kadınları bu arzularını gerçekleştirebilecek bir hayat tarzı benimserler. Kimseye muhtaç olmamak için çalışır, en zor engelleri aşarak yüksek mevkilere ulaşırlar.

Sakin ve uyumlu bir dış görünüşleri vardır. O kadar saygılı ve hanım efendidir ki, asla onun huysuz bir keçiye dönüşebileceğine inanamazsınız. Hal bu ki, onun bu dinginliğinin altında büyük bir hırçınlık yatmaktadır. Gerçekte duygularını saklamak, oğlak burcunun özellikleri arasındadır ve oğlak kadınları, kötü muamele gördüklerinde hiç bir burçta olmayacak kadar uzun süreli hırçınlıklar yapabilirler.

Geleceklerini güven altına alma arzusu tüm benliklerini kaplamış durumdadır. Bu yüzden evlilik konusunda bu kriteri mutlaka göz önünde bulundururlar.

29485 Okunma